S.S.S. (Sıkça Sorulan Sorular)

KATILIM SÜRECİ

ÖDEME

Kredi Kartıyla Ödeme Yapabilir miyim?
Evet.
Havale ya da EFT ile Ödeme Yapabilir miyim?
Evet.
Birden Fazla Bilet Alabilir miyim?
Evet.
Aldığım Diğer Biletlerle Farklı Katılımcı Ya da Davetlilerim Sisteme Nasıl Giriş Yapabilir?
Aldığınız diğer biletlere tanımlı referans kodları size iletilecektir. Davetlileriniz bu referans kodları ile, sistemimize ilk ön üyelik işlemlerini tanımlayıp giriş yaptıklarında profillerinde görebilecekleri Referans Kodumu Aktifleştir seçeneği ile sistemimize, sizin bilet alışı sürecinde tanımlamış olduğunuz üyelik planına göre belirlenen hizmetlerden yararlanabilecektir.
Aldığım Bileti Geri İade Edebilir miyim?
Hayır. Sistemimize giriş yaparak, diğer katılımcıların da içinde yer aldığı farklı etkileşimlerin sinerjisini koruma adına katılım ile ilgili karar değişikliklerini minimize etmek için biletin geri iadesi kabul edilmemektedir.
Aldığım Bileti Bir Başka Etkinlikte Kullanabilir miyim?
Hayır. Her etkinlik için ayrı bilet üyelik planı seçmeniz gerekmektedir.

ETKİNLİK GÜNÜ

Etkinlik Günü Öncesi Nasıl Hazırlık Yapmalıyım?
Seçtiğiniz etkinliğiniz içinde 90 SANİYE NETWORKINN hizmeti sunulmaktaysa, profilinizin içinde ‘’90 SANİYE NETWORKINN’’ seçeneği üzerinden, belirleyeceğiniz seans ile diğer katılımcıların bilgilerine ulaşabilir ve etkinlik öncesinde hazırlık yaparak, etkin tanışmalar gerçekleştirebilirsiniz.
Etkinlik Günü Ne Zaman Networking Alanında Olmalıyım?
Networking alanımızda 10 dakika öncesinde hazır olmanız beklenmektedir. Dış kapıda gerekli akreditasyon işlemleri, tüm etkinliğin yoğunluğuna bağlı olarak değişmekle birlikte, Venue alanına 45 dakika öncesinde varmanız tavsiye edilmektedir.
Etkinlik Günü Nelere İhtiyacım Olabilir?
Çok sayıda tanışma gerçekleşeceğinden, kartvizitlerinizi (40-50 adet) getirmeyi lütfen unutmayınız.

REFERANS KODU NEDİR?

Referans Kodu Ne İşe Yarar?
Referans Kodu ile, yararlanacağınız hizmete sistemimiz üzerinde her hangi bir hizmet ödemesi yapmadan, sistemimize giriş yaparak, o koda tanımlı üyelik planının hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sizin için referans kodu alınmış olabileceği gibi, siz de sistemimiz içinde belirleyeceğiniz üyelik planı içinde yer alan ödeme seçeneği içinde referans kodları satın alabilir ve davetlilerinize bu kodu ileterek, onların da etkinliğe katılmalarını sağlayabilirsiniz.
Referans Kodunu Nasıl Aktifleştirebilirim?
Panele ilk kez giriş yapıyorsanız ya da henüz herhangi bir etkinliğe katılım gerçekleştirmediyseniz, kullanıcı paneline giriş yaptıktan sonra ‘’Referans Kodunu Aktifleştir’’ seçeneği üzerinden referans kodunuzu aktifleştirebilirsiniz. Referans koduna tanımlanmış üyelik planı ile yine referans koduna tanımlı etkinliğe katılım gerçekleştirebilirsiniz.

DİĞER

Etkinliğin iptali?
Etkinlik, herhangi bir sebepten dolayı iptal edildiğinde, katılımcının ödemiş olduğu hizmet bedeli kendisine iade edilecektir.
Herkese Açık Katılım Nedir?
Herkesin katılım gösterebileceği networking etkinlerimizdir.
Kapalı Networking Nedir?
Sınırlı sayıda, dışarı kapalı networking etkinliklerimizdir.