S.S.S. (Sıkça Sorulan Sorular)

NETWORKING HİZMETLERİ

90 SANİYE NETWORKING

Nedir?
Katılımcıların bir grup halinde birbirleriyle hızlı etkileşim ile 90 saniyede birbirleri ile tanışmalarını sağlayan hızlandırıcı etkide Networking uygulamasıdır. Hızlandırıcı fonksiyonu ile ortalama bir saatlik seans diliminde çok sayıda katılımcıyla ilk tanışma fırsatı sağlar.
Nasıl Katılabilirim?
Katılmak istediğiniz etkinliğin, Standart, Premium veya VIP üyelik planlarını inceleyerek, belirleyeceğiniz seçeneğe göre, üyeliğinizin aktivasyonu ile, profiliniz içinde yer alan ‘’90 SANİYE NETWORKINN’’ seçeneği üzerinden katılacağınız seansı belirleyebilirsiniz.
Nasıl Çalışır?
Katılmayı istediğiniz gün ve zaman seansı, diğer katılımcıların da kimler olduğunu liste halinde görebilirsiniz. Moderatör eşliğinde, karşılıklı iki sıra halinde, 90 saniyelik zaman periyotları ile her katılımcı sırasıyla diğer katılımcılarla hızlı şekilde ilk tanışmaları gerçekleştirerek, bir sonraki katılımcıyla geçiş yapar.
Seanslara Kaç Katılımcı Katılır?
90 SANİYE Networking grubunda katılımcı sayısı değişken olmakla birlikte, 50-60 arası katılımcıdan oluşmaktadır.
Kaç Katılımcıyla Tanışabilirim?
Toplam katılımcı sayısına bağlı olarak yaklaşık 25-30 arası kişi ile tanışabilirsiniz.
Seanslar Ne Kadar Sürer?
Toplam katılımcı sayısına bağlı olarak yaklaşık 60 dakika sürmektedir.
Etkinlik Günü Nasıl Bir Hazırlık ile Networking Alanında Bulunmalıyım?
Etkinlik günü seans zamanından 10 dakika önce Networking alanında bulunmamız gerekmektedir. Yanınızda çok sayıda kartvizit (40-50 adet) bulundurmanız gerekmektedir. Her bir tanışmada kartvizit alış-verişleri gerçekleşmektedir. Seansınıza katılacak diğer katılımcıların listesine üye olduğunuz kontrol panelinden ulaşabilir, öncesinde katılımcılar hakkında bilgi sahibi olarak seansta yer almanız, tanışmaların etkinlik ve verimliliğine katkı sağlayacaktır.
90 SANİYE NETWORKINN Tüm Etkinliklerde Gerçekleşiyor mu?
Katılım göstermek istediğiniz etkinliğin, web sitemiz üzerindeki etkinlik detayları bölümünü inceleyerek, o etkinlik içinde ‘’90 SANİYE NETWORKINN’’ uygulaması olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

NETWORKING YEMEĞİ

Networking Yemeğine Nasıl Katılabilirim?
Sınırlı sayıda katılımcının davetli olduğu networking yemeğiyle ilgili bizimle iletişime geçiniz.
Networking Yemeğine Herkes Katılabilir mi?
NETWORKINN yemeğine katılım sınırlı sayıda olup, VIP üyelik hizmetimiz üzerinden katılım göstermek isteyen üyelerimize açık bir hizmettir.

ONLINE REZERVASYON İLE İKİLİ GÖRÜŞME

Nedir?
Evet. Sistem içerisinde mesajlaşma bölümü görüşme oturumu kesinleşmiş kişiler tarafından kullanılabilmektedir.
Nasıl Katılabilirim?
Katılmak istediğiniz etkinliğin, Premium veya VIP üyelik planlarını inceleyerek, belirleyeceğiniz seçeneğe göre, üyeliğinizin aktivasyonu ile, profiliniz içinde yer alan ‘’ İKİLİ GÖRÜŞME’’ seçeneği üzerinden masa-zaman çizelgesine ulaşarak rezervasyonlarınızı oluşturabilirsiniz.
Nasıl Çalışır?
Katılmak istediğiniz etkinliğin, Premium ve VIP üyelik planlarını inceleyerek, belirleyeceğiniz seçeneğe göre, üyeliğinizin aktivasyonu gerçekleştirmelisiniz. Profiliniz içinde yer alan ‘’İKİLİ GÖRÜŞME’’ seçeneği üzerinden Masa-Zaman çizelgesinde uygun gördüğünüz zaman dilimi için masanızı rezerve edebilirsiniz. Görüşme daveti göndermek istediğiniz katılımcılara davet gönderebilirsiniz ve diğer katılımcılardan davet alabilirsiniz. Gönderdiğiniz ya da aldığınız davetler ile ilgili bilgi e-mail adresinize ve üye profiliniz içindeki bölümde gösterilecektir. Görüşmeyi gerçekleştireceğiniz kişiler ile online sistemimiz üzerinden mesajlaşma bölümü ile etkileşimi arttırarak, etkinlik günü ikili görüşmeye daha hazır katılabilirsiniz.
Kaç Oturum Rezerve Ederek Görüşme Gerçekleştirebilirim?
Rezerve ederek, davet gönderiminizle gerçekleşebilecek oturum sayısı 3-10 arasında değişmektedir. Katılmak istediğiniz etkinliğin bilgilerini inceleyerek davet göndererek gerçekleştirebileceğiniz maksimum görüşme sayısına ulaşabilirsiniz.
Diğer Katılımcılardan Kaç Oturum Daveti Alabilirim?
Davet alabileceğiniz oturum sayısı ile ilgili bir sınırlama yoktur.
İkili Görüşme Seansları Ne Kadar Sürer?
Her bir ikili görüşme 15 dakika sürmektedir. Masa-Zaman çizelgesi 20dk’lık dilimlere ayrılmıştır. 15dk sonrasındaki 5 dakikalık dilim, ara zaman dilimi olup, bir sonraki katılımcıların ikili görüşmelerini gerçekleştirmeleri için gerekli olan hazırlık için ayrılmış zaman dilimidir.
Rezerve Ettiğim Masamı ve Zamanını Değiştirebilir miyim?
Evet. Rezerve ettiğiniz masada herhangi bir ikili görüşmenin onayı yapılmamışsa, boş rezerve masanızın zaman ve masa dilimini, çizelgedeki uygun olan bir başka masa-zaman dilimi ile değiştirebilirsiniz.
Online Rezervasyon Sisteminin İçinde Mesajlaşma Bölümü Var mıdır?
Evet. Sistem içerisinde mesajlaşma bölümü görüşme oturumu kesinleşmiş kişiler tarafından kullanılabilmektedir.

ÜYELİK PLANLARI

Üyelik Planları Nelerdir?
NETWORKINN üyelik planları dört gruba ayrılmaktadır. (i) Freemium (ii) Standart (iii)Premium (iv) VIP üyelik planları. Her bir üyelik planının ayrıntıları ana sayfamız içinde tanımlanmakla birlikte, katılmak istediğiniz etkinliğin, etkinlik detayları sayfamız içinde güncel ve o etkinliğe göre uyarlanmış, son hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
Üyelik Sistemi Nasıl Çalışır?
Üyelik sistemi, web sitemiz üzerinden katılmak istediğiniz etkinliğin içinde ön-üyeliğinizi gerçekleştirerek sistemimiz içine giriş yapmanızı sağlamaktadır. İlk girişi tamamlayarak ücretsiz hizmetini sağladığımız, yıl içerisinde gerçekleştireceğimiz etkinliklerimizden haberdar olmanızı sağlayacak Freemium üyeliğiniz gerçekleşmektedir. Ön üyelik işleminiz ile size ait profil sayfanızda uygun göreceğiniz Standart, Premium ya da VIP üyelik planlarından birini seçerek NETWORKINN etkinliklerimize katılma ve yararlanacağınız hizmetlerle ilgili işleyişi ve diğer katılımcılarla ‘’90 SANIİYE NETWORKINN’’, ‘’İKİLİ GÖRÜŞME’’, ‘NETWORKINN YEMEĞİ’’, ‘’Etkinlik Konferanslarına Katılım’’ hizmetlerimiz ve etkinlik boyunca Networking alanımız içinde spontane tanışmalar ya da kendi network ağınızı bir noktaya toplama ve görüşmelerinizi gerçekleştirme faydalarını sağlayacaktır.
Üyelik Planımı Daha Sonra Yükseltebilir miyim?
Yükselteceğiniz üyelik planının sağlamış olduğu hizmetlerin kapsadığı maksimum katılımcı sayısına bağlı olarak bir sınırlama olmakla birlikte, profil sayfanız içinde, üyelik planınızı o etkinlik için yükseltebilmeniz mümkündür. Profil sayfanız içinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.